RC0603FR-07523KL
YageoYageo
RC0603FR-07523KL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC0603FR-07523KL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 523K OHM 1% 1/10W 0603
Duomenų lapai: 1.RC0603FR-07523KL.pdf2.RC0603FR-07523KL.pdf
  • Pranešimas
RC0603FR-07523KL specifikacijos
Dalies numeris RC0603FR-07523KL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 523K OHM 1% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11106304 pcs Duomenų lapas 1.RC0603FR-07523KL.pdf2.RC0603FR-07523KL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RC Atsparumas 523 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 232270465234L
311-523KHRTR
9C06031A5233FKPFT
RC0603FR07523KL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 523 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film