RC0402FR-07105RL
YageoYageo
RC0402FR-07105RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC0402FR-07105RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 105 OHM 1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.RC0402FR-07105RL.pdf2.RC0402FR-07105RL.pdf
  • Pranešimas
RC0402FR-07105RL specifikacijos
Dalies numeris RC0402FR-07105RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 105 OHM 1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17856472 pcs Duomenų lapas 1.RC0402FR-07105RL.pdf2.RC0402FR-07105RL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RC Atsparumas 105 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 232270671051L
9C04021A1050FLPF3
YAG2947TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 105 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film