RC0201FR-0734R8L
YageoYageo
RC0201FR-0734R8L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC0201FR-0734R8L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 34.8 OHM 1% 1/20W 0201
Duomenų lapai: 1.RC0201FR-0734R8L.pdf2.RC0201FR-0734R8L.pdf
  • Pranešimas
RC0201FR-0734R8L specifikacijos
Dalies numeris RC0201FR-0734R8L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 34.8 OHM 1% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7898219 pcs Duomenų lapas 1.RC0201FR-0734R8L.pdf2.RC0201FR-0734R8L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija RC Atsparumas 34.8 Ohms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 232280673489L
9C02017A34R8FEPF3
YAG2615TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 34.8 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film