RC0201DR-07715RL
YageoYageo
RC0201DR-07715RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC0201DR-07715RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 715 OHM 0.5% 1/20W 0201
Duomenų lapai: 1.RC0201DR-07715RL.pdf2.RC0201DR-07715RL.pdf
  • Pranešimas
RC0201DR-07715RL specifikacijos
Dalies numeris RC0201DR-07715RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 715 OHM 0.5% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3121908 pcs Duomenų lapas 1.RC0201DR-07715RL.pdf2.RC0201DR-07715RL.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija RC Atsparumas 715 Ohms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 715 Ohms ±0.5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film