RC0100JR-075R6L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC0100JR-075R6L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 5.6 OHM 5% 1/32W 01005
Duomenų lapai: 1.RC0100JR-075R6L.pdf2.RC0100JR-075R6L.pdf
  • Pranešimas
RC0100JR-075R6L specifikacijos
Dalies numeris RC0100JR-075R6L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 5.6 OHM 5% 1/32W 01005 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2794789 pcs Duomenų lapas 1.RC0100JR-075R6L.pdf2.RC0100JR-075R6L.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -200/ +600ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 01005 Dydis / Matmenys 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Serija RC Atsparumas 5.6 Ohms
Galia (vatais) 0.03W, 1/32W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 01005 (0402 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.006" (0.15mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.6 Ohms ±5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Moisture Resistant Thick Film