RC0100FR-07274RL
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC0100FR-07274RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 274 OHM 1% 1/32W 01005
Duomenų lapai: 1.RC0100FR-07274RL.pdf2.RC0100FR-07274RL.pdf
  • Pranešimas
RC0100FR-07274RL specifikacijos
Dalies numeris RC0100FR-07274RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 274 OHM 1% 1/32W 01005 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1823852 pcs Duomenų lapas 1.RC0100FR-07274RL.pdf2.RC0100FR-07274RL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 01005 Dydis / Matmenys 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Serija RC Atsparumas 274 Ohms
Galia (vatais) 0.03W, 1/32W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 01005 (0402 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.006" (0.15mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 274 Ohms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Moisture Resistant Thick Film