PSP900JB-120R
YageoYageo
PSP900JB-120R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSP900JB-120R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 120 OHM 9W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.PSP900JB-120R.pdf2.PSP900JB-120R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
PSP900JB-120R specifikacijos
Dalies numeris PSP900JB-120R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 120 OHM 9W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87614 pcs Duomenų lapas 1.PSP900JB-120R.pdf2.PSP900JB-120R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm)
Serija PSP Atsparumas 120 Ohms
Galia (vatais) 9W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai PSP900JB-120R-ND
YAG1148
Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 120 Ohms ±5% 9W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound