PSP700JB-750R
YageoYageo
PSP700JB-750R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSP700JB-750R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 750 OHM 7W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.PSP700JB-750R.pdf2.PSP700JB-750R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
PSP700JB-750R specifikacijos
Dalies numeris PSP700JB-750R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 750 OHM 7W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 270010 pcs Duomenų lapas 1.PSP700JB-750R.pdf2.PSP700JB-750R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.252" Square x 1.496" L (6.40mm x 38.00mm)
Serija PSP Atsparumas 750 Ohms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 750 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound