PSP500JB-91R
YageoYageo
PSP500JB-91R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSP500JB-91R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 91 OHM 5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.PSP500JB-91R.pdf2.PSP500JB-91R.pdf
  • Pranešimas
PSP500JB-91R specifikacijos
Dalies numeris PSP500JB-91R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 91 OHM 5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 348028 pcs Duomenų lapas 1.PSP500JB-91R.pdf2.PSP500JB-91R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Serija PSP Atsparumas 91 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 91 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound