PSP400KB-0R1
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSP400KB-0R1
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 0.1 OHM 4W 10% AXIAL
Duomenų lapai: 1.PSP400KB-0R1.pdf2.PSP400KB-0R1.pdf
  • Pranešimas
PSP400KB-0R1 specifikacijos
Dalies numeris PSP400KB-0R1 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 0.1 OHM 4W 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 355261 pcs Duomenų lapas 1.PSP400KB-0R1.pdf2.PSP400KB-0R1.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm)
Serija PSP Atsparumas 100 mOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 mOhms ±10% 4W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound