PSP400JB-330R
YageoYageo
PSP400JB-330R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSP400JB-330R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 330 OHM 4W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.PSP400JB-330R.pdf2.PSP400JB-330R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PSP400JB-330R specifikacijos
Dalies numeris PSP400JB-330R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 330 OHM 4W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 161090 pcs Duomenų lapas 1.PSP400JB-330R.pdf2.PSP400JB-330R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm)
Serija PSP Atsparumas 330 Ohms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai PSP400JB-330R-ND
YAG1091
Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound