PSP400JB-1K8
YageoYageo
PSP400JB-1K8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSP400JB-1K8
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 1.8K OHM 4W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.PSP400JB-1K8.pdf2.PSP400JB-1K8.pdf
  • Pranešimas
PSP400JB-1K8 specifikacijos
Dalies numeris PSP400JB-1K8 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 1.8K OHM 4W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 338123 pcs Duomenų lapas 1.PSP400JB-1K8.pdf2.PSP400JB-1K8.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm)
Serija PSP Atsparumas 1.8 kOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.8 kOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound