PSM700JB-10R
YageoYageo
PSM700JB-10R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSM700JB-10R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 10 OHM 7W 5% RADIAL
Duomenų lapai: 1.PSM700JB-10R.pdf2.PSM700JB-10R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
PSM700JB-10R specifikacijos
Dalies numeris PSM700JB-10R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 10 OHM 7W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81860 pcs Duomenų lapas 1.PSM700JB-10R.pdf2.PSM700JB-10R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.496" L x 0.276" W (38.00mm x 7.00mm)
Serija PSM Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.331" (8.40mm) funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound