PGM4WSJB-3K3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PGM4WSJB-3K3
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 3.3K OHM 4W 5% RADIAL
Duomenų lapai: PGM4WSJB-3K3.pdf
  • Pranešimas
PGM4WSJB-3K3 specifikacijos
Dalies numeris PGM4WSJB-3K3 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 3.3K OHM 4W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 219553 pcs Duomenų lapas PGM4WSJB-3K3.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -80/ +500ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.917" L (5.00mm x 23.30mm)
Serija PGM Atsparumas 3.3 kOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.3 kOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Radial Wirewound