PGM400KB-3R3
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PGM400KB-3R3
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 3.3 OHM 4W 10% RADIAL
Duomenų lapai: PGM400KB-3R3.pdf
  • Pranešimas
PGM400KB-3R3 specifikacijos
Dalies numeris PGM400KB-3R3 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 3.3 OHM 4W 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 325081 pcs Duomenų lapas PGM400KB-3R3.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas -80/ +500ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.917" L (5.00mm x 23.30mm)
Serija PGM Atsparumas 3.3 Ohms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.3 Ohms ±10% 4W Through Hole Resistor Radial Wirewound