PE1206FRF070R02L
YageoYageo
PE1206FRF070R02L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PE1206FRF070R02L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 0.02 OHM 1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: PE1206FRF070R02L.pdf
  • Pranešimas
PE1206FRF070R02L specifikacijos
Dalies numeris PE1206FRF070R02L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 0.02 OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 577812 pcs Duomenų lapas PE1206FRF070R02L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija PE Atsparumas 20 mOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 170°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.89mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 20 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil