PE0805JRF070R033L
YageoYageo
PE0805JRF070R033L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PE0805JRF070R033L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 0.033 OHM 5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: PE0805JRF070R033L.pdf
  • Pranešimas
PE0805JRF070R033L specifikacijos
Dalies numeris PE0805JRF070R033L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 0.033 OHM 5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 697149 pcs Duomenų lapas PE0805JRF070R033L.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija PE Atsparumas 33 mOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 170°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 33 mOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil