NSM200JB-4R3
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NSM200JB-4R3
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES WW 2W 5% TH
Duomenų lapai: NSM200JB-4R3.pdf
  • Pranešimas
NSM200JB-4R3 specifikacijos
Dalies numeris NSM200JB-4R3 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES WW 2W 5% TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 537141 pcs Duomenų lapas NSM200JB-4R3.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Serija NSM Atsparumas 4.3 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm) funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety
Išsamus aprašymas 4.3 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound