MMP200FRE1K54
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMP200FRE1K54
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 1% 2W MELF
Duomenų lapai: MMP200FRE1K54.pdf
  • Pranešimas
MMP200FRE1K54 specifikacijos
Dalies numeris MMP200FRE1K54 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 1% 2W MELF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 431530 pcs Duomenų lapas MMP200FRE1K54.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serija MMP Atsparumas 1.54 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0309 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.54 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MMP200FRE1K74
MMP200FRE1K74
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES SMD 1% 2W MELF
Sandelyje: 458367 pcs
parsisiųsti: MMP200FRE1K74.pdf
RFQ
MMP200FRE1K43
MMP200FRE1K43
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 481116 pcs
parsisiųsti: MMP200FRE1K43.pdf
RFQ
MMP200FRE1K5
MMP200FRE1K5