MMP200FRE1K07
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMP200FRE1K07
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 1% 2W MELF
Duomenų lapai: MMP200FRE1K07.pdf
  • Pranešimas
MMP200FRE1K07 specifikacijos
Dalies numeris MMP200FRE1K07 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 1% 2W MELF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 445348 pcs Duomenų lapas MMP200FRE1K07.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serija MMP Atsparumas 1.07 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0309 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.07 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MMP200FRE1K18
MMP200FRE1K18
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES SMD 1% 2W MELF
Sandelyje: 450346 pcs
parsisiųsti: MMP200FRE1K18.pdf
RFQ
MMP200FRE1K1
MMP200FRE1K1
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 449087 pcs
parsisiųsti: MMP200FRE1K1.pdf
RFQ
MMP200FRE1K
MMP200FRE1K