MMP200FRE17K4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMP200FRE17K4
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 1% 2W MELF
Duomenų lapai: MMP200FRE17K4.pdf
  • Pranešimas
MMP200FRE17K4 specifikacijos
Dalies numeris MMP200FRE17K4 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 1% 2W MELF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 510498 pcs Duomenų lapas MMP200FRE17K4.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serija MMP Atsparumas 17.4 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0309 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 17.4 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film