MMP100JR-5K1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMP100JR-5K1
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 5% 1W MELF
Duomenų lapai: MMP100JR-5K1.pdf
  • Pranešimas
MMP100JR-5K1 specifikacijos
Dalies numeris MMP100JR-5K1 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 5% 1W MELF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1536981 pcs Duomenų lapas MMP100JR-5K1.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMP Atsparumas 5.1 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0207 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.1 kOhms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film