MMP100FRF44K2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMP100FRF44K2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 1% 1W MELF
Duomenų lapai: MMP100FRF44K2.pdf
  • Pranešimas
MMP100FRF44K2 specifikacijos
Dalies numeris MMP100FRF44K2 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 1% 1W MELF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1510210 pcs Duomenų lapas MMP100FRF44K2.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMP Atsparumas 44.2 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0207 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 44.2 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film