MMF50SJR-150K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF50SJR-150K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 5% 1/2W MELF
Duomenų lapai: MMF50SJR-150K.pdf
  • Pranešimas
MMF50SJR-150K specifikacijos
Dalies numeris MMF50SJR-150K Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 2872418 pcs Duomenų lapas MMF50SJR-150K.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMF Atsparumas 150 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0207 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 150 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film