MMF50SFRF27R
YageoYageo
MMF50SFRF27R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF50SFRF27R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 27 OHM 1% 1/2W MELF
Duomenų lapai: MMF50SFRF27R.pdf
  • Pranešimas
MMF50SFRF27R specifikacijos
Dalies numeris MMF50SFRF27R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 27 OHM 1% 1/2W MELF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2829324 pcs Duomenų lapas MMF50SFRF27R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMF Atsparumas 27 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0207 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 27 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film