MMF50SFRE6K81
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF50SFRE6K81
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 1% 1/2W MELF
Duomenų lapai: MMF50SFRE6K81.pdf
  • Pranešimas
MMF50SFRE6K81 specifikacijos
Dalies numeris MMF50SFRE6K81 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 1958366 pcs Duomenų lapas MMF50SFRE6K81.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMF Atsparumas 6.81 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0207 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 6.81 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MMF50SFRE6K8
MMF50SFRE6K8
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES SMD 1% 1/2W MELF