MMF50SFRE54K9
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF50SFRE54K9
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 1% 1/2W MELF
Duomenų lapai: MMF50SFRE54K9.pdf
  • Pranešimas
MMF50SFRE54K9 specifikacijos
Dalies numeris MMF50SFRE54K9 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 2598016 pcs Duomenų lapas MMF50SFRE54K9.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMF Atsparumas 54.9 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0207 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 54.9 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film