MMF50SFRE1K02
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF50SFRE1K02
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 1% 1/2W MELF
Duomenų lapai: MMF50SFRE1K02.pdf
  • Pranešimas
MMF50SFRE1K02 specifikacijos
Dalies numeris MMF50SFRE1K02 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 2742328 pcs Duomenų lapas MMF50SFRE1K02.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMF Atsparumas 1.02 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0207 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.02 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MMF50SFRE1K1
MMF50SFRE1K1
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES SMD 1% 1/2W MELF
Sandelyje: 2630434 pcs
parsisiųsti: MMF50SFRE1K1.pdf
RFQ
MMF50SFRE1K
MMF50SFRE1K
Gamintojai: Yageo