MMF50SBRD12K
YageoYageo
MMF50SBRD12K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF50SBRD12K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 12K OHM 0.1% 1/2W MELF
Duomenų lapai: MMF50SBRD12K.pdf
  • Pranešimas
MMF50SBRD12K specifikacijos
Dalies numeris MMF50SBRD12K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 12K OHM 0.1% 1/2W MELF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 178454 pcs Duomenų lapas MMF50SBRD12K.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMF Atsparumas 12 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0207 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 12 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film