MMF25SFRE26K1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF25SFRE26K1
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 1% 1/4W MELF
Duomenų lapai: MMF25SFRE26K1.pdf
  • Pranešimas
MMF25SFRE26K1 specifikacijos
Dalies numeris MMF25SFRE26K1 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 2844744 pcs Duomenų lapas MMF25SFRE26K1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serija MMF Atsparumas 26.1 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0204 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 26.1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Kompozicija Metal Film