MMF25SFRE1R47
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF25SFRE1R47
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 1% 1/4W MELF
Duomenų lapai: MMF25SFRE1R47.pdf
  • Pranešimas
MMF25SFRE1R47 specifikacijos
Dalies numeris MMF25SFRE1R47 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 2211581 pcs Duomenų lapas MMF25SFRE1R47.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serija MMF Atsparumas 1.47 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0204 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1.47 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MMF25SFRE1R6
MMF25SFRE1R6
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES SMD 1% 1/4W MELF
Sandelyje: 2112732 pcs
parsisiųsti: MMF25SFRE1R6.pdf
RFQ
MMF25SFRE1R33
MMF25SFRE1R33
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 2288015 pcs
parsisiųsti: MMF25SFRE1R33.pdf
RFQ
MMF25SFRE1R4
MMF25SFRE1R4