MMF25SDRE249R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF25SDRE249R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 0.5% 1/4W MELF
Duomenų lapai: MMF25SDRE249R.pdf
  • Pranešimas
MMF25SDRE249R specifikacijos
Dalies numeris MMF25SDRE249R Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 1068949 pcs Duomenų lapas MMF25SDRE249R.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serija MMF Atsparumas 249 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0204 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 249 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film