MMF207FRE2R43
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF207FRE2R43
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 1% 0.6W MELF
Duomenų lapai: MMF207FRE2R43.pdf
  • Pranešimas
MMF207FRE2R43 specifikacijos
Dalies numeris MMF207FRE2R43 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 1% 0.6W MELF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1482172 pcs Duomenų lapas MMF207FRE2R43.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMF Atsparumas 2.43 Ohms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0207 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.43 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film