MMF204FRE1R13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF204FRE1R13
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 1% 0.4W MELF
Duomenų lapai: MMF204FRE1R13.pdf
  • Pranešimas
MMF204FRE1R13 specifikacijos
Dalies numeris MMF204FRE1R13 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 1% 0.4W MELF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1391664 pcs Duomenų lapas MMF204FRE1R13.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serija MMF Atsparumas 1.13 Ohms
Galia (vatais) 0.4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0204 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.13 Ohms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film