MMF204BRC28K7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF204BRC28K7
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Duomenų lapai: MMF204BRC28K7.pdf
  • Pranešimas
MMF204BRC28K7 specifikacijos
Dalies numeris MMF204BRC28K7 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 0.1% 0.4W MELF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 188534 pcs Duomenų lapas MMF204BRC28K7.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serija MMF Atsparumas 28.7 kOhms
Galia (vatais) 0.4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0204 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 28.7 kOhms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MMF204BRC29K4
MMF204BRC29K4
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Sandelyje: 194694 pcs
parsisiųsti: MMF204BRC29K4.pdf
RFQ
MMF204BRC28K
MMF204BRC28K
Gamintojai: Yageo