MMF204BRC267K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF204BRC267K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Duomenų lapai: MMF204BRC267K.pdf
  • Pranešimas
MMF204BRC267K specifikacijos
Dalies numeris MMF204BRC267K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 0.1% 0.4W MELF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 181269 pcs Duomenų lapas MMF204BRC267K.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serija MMF Atsparumas 267 kOhms
Galia (vatais) 0.4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0204 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 267 kOhms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film