MMF1WSFRF47K
YageoYageo
MMF1WSFRF47K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF1WSFRF47K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 47K OHM 1% 1W MELF
Duomenų lapai: MMF1WSFRF47K.pdf
  • Pranešimas
MMF1WSFRF47K specifikacijos
Dalies numeris MMF1WSFRF47K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 47K OHM 1% 1W MELF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 737386 pcs Duomenų lapas MMF1WSFRF47K.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serija MMF Atsparumas 47 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0309 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film