MMF1WSFRE3K74
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF1WSFRE3K74
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 1% 1W MELF
Duomenų lapai: MMF1WSFRE3K74.pdf
  • Pranešimas
MMF1WSFRE3K74 specifikacijos
Dalies numeris MMF1WSFRE3K74 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 1% 1W MELF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 750741 pcs Duomenų lapas MMF1WSFRE3K74.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serija MMF Atsparumas 3.74 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0309 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.74 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film