MMF-50FRF5K6
YageoYageo
MMF-50FRF5K6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF-50FRF5K6
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 5.6K OHM 1% 1/2W MELF
Duomenų lapai: MMF-50FRF5K6.pdf
  • Pranešimas
MMF-50FRF5K6 specifikacijos
Dalies numeris MMF-50FRF5K6 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 5.6K OHM 1% 1/2W MELF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 935838 pcs Duomenų lapas MMF-50FRF5K6.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serija MMF Atsparumas 5.6 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0309 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.6 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film