MMF-25FRF510K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF-25FRF510K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 1% 1/4W MELF
Duomenų lapai: MMF-25FRF510K.pdf
  • Pranešimas
MMF-25FRF510K specifikacijos
Dalies numeris MMF-25FRF510K Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 2748536 pcs Duomenų lapas MMF-25FRF510K.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMF Atsparumas 510 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0207 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 510 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film