MMF-25FRF3K9
YageoYageo
MMF-25FRF3K9 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF-25FRF3K9
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 3.9K OHM 1% 1/4W MELF
Duomenų lapai: MMF-25FRF3K9.pdf
  • Pranešimas
MMF-25FRF3K9 specifikacijos
Dalies numeris MMF-25FRF3K9 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 3.9K OHM 1% 1/4W MELF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2643987 pcs Duomenų lapas MMF-25FRF3K9.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMF Atsparumas 3.9 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0207 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.9 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MMF-25FRF402R
MMF-25FRF402R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES SMD 1% 1/4W MELF
Sandelyje: 2494361 pcs
parsisiųsti: MMF-25FRF402R.pdf
RFQ
MMF-25FRF3K92
MMF-25FRF3K92
Gamintojai: Yageo