MMF-25FRF3K16
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF-25FRF3K16
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 1% 1/4W MELF
Duomenų lapai: MMF-25FRF3K16.pdf
  • Pranešimas
MMF-25FRF3K16 specifikacijos
Dalies numeris MMF-25FRF3K16 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 2429198 pcs Duomenų lapas MMF-25FRF3K16.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMF Atsparumas 3.16 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0207 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.16 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MMF-25FRF3K32
MMF-25FRF3K32
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES SMD 1% 1/4W MELF
Sandelyje: 2604600 pcs
parsisiųsti: MMF-25FRF3K32.pdf
RFQ
MMF-25FRF3K57
MMF-25FRF3K57
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 2488564 pcs
parsisiųsti: MMF-25FRF3K57.pdf
RFQ
MMF-25FRF3K
MMF-25FRF3K