MMF-25BRD910R
YageoYageo
MMF-25BRD910R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMF-25BRD910R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 910 OHM 0.1% 1/4W MELF
Duomenų lapai: MMF-25BRD910R.pdf
  • Pranešimas
MMF-25BRD910R specifikacijos
Dalies numeris MMF-25BRD910R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 910 OHM 0.1% 1/4W MELF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 171418 pcs Duomenų lapas MMF-25BRD910R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMF Atsparumas 910 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0207 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 910 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film