MFR50SFBF52-82K2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR50SFBF52-82K2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFR50SFBF52-82K2.pdf
  • Pranešimas
MFR50SFBF52-82K2 specifikacijos
Dalies numeris MFR50SFBF52-82K2 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 5953240 pcs Duomenų lapas MFR50SFBF52-82K2.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Atsparumas 82.2 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 82.2 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film