MFR50SDRE52-23K2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR50SDRE52-23K2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/2W 0.5% AXIAL
Duomenų lapai: MFR50SDRE52-23K2.pdf
  • Pranešimas
MFR50SDRE52-23K2 specifikacijos
Dalies numeris MFR50SDRE52-23K2 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 4117799 pcs Duomenų lapas MFR50SDRE52-23K2.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Atsparumas 23.2 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 23.2 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film