MFR50SDRD52-240K
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR50SDRD52-240K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/2W 0.5% AXIAL
Duomenų lapai: MFR50SDRD52-240K.pdf
  • Pranešimas
MFR50SDRD52-240K specifikacijos
Dalies numeris MFR50SDRD52-240K Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 2947122 pcs Duomenų lapas MFR50SDRD52-240K.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Atsparumas 240 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 240 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film