MFR2WSFTF52-64K9
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR2WSFTF52-64K9
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFR2WSFTF52-64K9.pdf
  • Pranešimas
MFR2WSFTF52-64K9 specifikacijos
Dalies numeris MFR2WSFTF52-64K9 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2265522 pcs Duomenų lapas MFR2WSFTF52-64K9.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija MFR Atsparumas 64.9 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 64.9 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film