MFR2WSFTF52-27K4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR2WSFTF52-27K4
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFR2WSFTF52-27K4.pdf
  • Pranešimas
MFR2WSFTF52-27K4 specifikacijos
Dalies numeris MFR2WSFTF52-27K4 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2345041 pcs Duomenų lapas MFR2WSFTF52-27K4.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija MFR Atsparumas 27.4 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 27.4 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MFR2WSFTF52-287R
MFR2WSFTF52-287R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 2W 1% AXIAL
Sandelyje: 2268230 pcs
parsisiųsti: MFR2WSFTF52-287R.pdf
RFQ
MFR2WSFTF52-27R4
MFR2WSFTF52-27R4
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 2300788 pcs
parsisiųsti: MFR2WSFTF52-27R4.pdf
RFQ
MFR2WSFTF52-27K
MFR2WSFTF52-27K