MFR25SFTF52-82K5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR25SFTF52-82K5
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFR25SFTF52-82K5.pdf
  • Pranešimas
MFR25SFTF52-82K5 specifikacijos
Dalies numeris MFR25SFTF52-82K5 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 2653799 pcs Duomenų lapas MFR25SFTF52-82K5.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Atsparumas 82.5 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 82.5 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film