MFR25SFTF52-34R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR25SFTF52-34R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFR25SFTF52-34R.pdf
  • Pranešimas
MFR25SFTF52-34R specifikacijos
Dalies numeris MFR25SFTF52-34R Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 6216412 pcs Duomenų lapas MFR25SFTF52-34R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Atsparumas 34 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 34 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MFR25SFTF52-357R
MFR25SFTF52-357R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1/4W 1% AXIAL
Sandelyje: 6361584 pcs
parsisiųsti: MFR25SFTF52-357R.pdf
RFQ
MFR25SFTF52-35R7
MFR25SFTF52-35R7
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 6311285 pcs
parsisiųsti: MFR25SFTF52-35R7.pdf
RFQ
MFR25SFTF52-34R8
MFR25SFTF52-34R8